S&S Industrial Marketing

Worswick

Worswick Engineering Ltd
Philips Road, Blackburn BB1 5SG
Lancashire England
Tel: +44 1254 261 351
Fax: +44 1254 682 208
E-mail: sales@worswick.com
Web: www.worswick.com

Worswick Engineerign Ltd jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji automatycznych linii odlewniczych.

Produkowane przez Worswick linie technologiczne są przeznaczonych do pierwotnych oraz wtórnych procesów odlewania metali nieżelaznych, w postaci gąsek i bloków o dowolnej wielkości. Linie są adresowane do wszystkich producentów przerabiających metale: Al., Zn., Pb., Mg., Cd., Sn., Ag…

Produkowane przez Worswick, obrotowe i liniowe instalacje odlewnicze, są wyposażone w zamknięte systemy chłodzenia wodą formy i przenośniki oraz automatyczne systemy układania gąsek. Zapewniają kompletną automatyzację produkcji w przypadku większości wytwarzanych gąsek i bloków z metali nieżelaznych oraz ich stopów. Więcej informacji na www.worswick.com

Charakterystyczne elementy dla linii odlewniczych Worswick, to:

Rotary Ingot Casting
Rotacyjna Maszyna Odlewnicza do Gąsek
Internally Water Cooled Moulds
Wewnętrzny System Indywidualnego Chłodzenia Form
Ingot Cooling Conveyor
Liniowy Transporter Gąsek z Systemem Chłodzenia
Automatic Ingot Stacking Machines
Automatyczny System Układania Gąsek
Nitrogen Purge
Odlewanie w Atmosferze Azotu

Oferowane linie spełniają wymagania większości producentów metali, poszukujących linii technologicznych o wysokiej wydajności. Na życzenie klienta, linie mogą być wyposażone w pełni automatyczne systemy ważenia, pakowania i etykietowania produktów, co pozwala ograniczyć niezbędną ilość obsługi do 2-3 operatorów.

Do chwili obecnej firma Worswick dostarczyła do klientów na całym świecie, ponad 300 maszyn odlewniczych, 100 automatycznych sztaplarek, oraz szereg innych specjalistycznych linii i urządzeń dla sektora metali nieżelaznych, stosowanych do produkcji sztabek i bloków o dowolnym rozmiarze o zakresie mas od kilku kilogramów do kliku ton, maszyn do grawitacyjnego odlewania dowolnych kształtów w tym korpusów silników dla przemysłu motoryzacyjnego oraz maszyn do usuwania zgarów z kotłów rafinacyjnych w procesach rafinacji ołowiu.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom w zakresie modernizacji posiadanych instalacji, jesteśmy gotowi omówić z Państwem nasze propozycje prowadzące do poprawienia ich udoskonalenia.

Zapraszamy do współpracy.

Przedstawicielstwo w Polsce
S&S Industrial Marketing
ul. Wilczycka 35/3, 51-361 Wrocław
Tel: +48 71 710 4625
Mob. +48 601 086 039
Fax: +48 71 398 8138
E-mail: info@metalurgia-technologie.eu