S&S Industrial Marketing

Granutech

Granutech - Saturn System Corporation
201 East Shady Grove Road
Grand Prairie, TX USA 75050
Tel: (972) 790-7800
Fax: (972) 790-8733
E-mail: sales@granutech.com
Web: www.granutech.com

Od kilkudziesięciu lat Granutech - Saturn System Corporation jest wiodącą na świecie firmą, projektującą i produkującą najbardziej zaawansowane i wytrzymałe maszyny i linie technologiczne służące do rozdrabniania i kompaktowania wszelkiego rodzaju materiałów.

Zakres produkowanych przez firmę maszyn pod nazwą MAC Crushers & Balers oraz Saturn Shredders to zdywersyfikowana oferta maszyn, które w prosty sposób mogą być integrowane w jedną linię technologiczną. Wszystkie prace projektowe, produkcja oraz testy gotowych maszyn, są prowadzone w zakładach Granutech. Koncentracja wszystkich wymienionych procesów w jednym miejscu pozwala na prowadzenie prac w kierunku spełnienia specyficznych wymagań aplikacji każdego klienta.

Wszystkie maszyny począwszy od shredderów, przez granulatory do kruszarek, są przedmiotem ciągłych prac rozwojowych w kierunku spełnienia specyficznych wymagań dziedziny przemysłu i konkretnej aplikacji. Maszyny są oferowane w wersjach stacjonarnej i mobilnej.

Jeśli Twój proces wymaga:

Granutech - Saturn System Corporation dostarcza swoje produkty do odbiorców na 5 kontynentach i jest obecna w większości krajów na świecie. Trzydzieści lat doświadczeń to sprawdzona w praktyce możliwość oferowania solidnych maszyn do rozdrabniania wszelkich materiałów takich jak: opony, plastik, stałe odpady municypalne, metale nieżelazne, aluminium, papier, odpady low – rad, gruz, ubrania, palety. drewno, rury PVC, dokumenty, ubrania, dywany, złomowane auta…

Do obejrzenia pełnej oferty produktów zapraszamy na stronę internetową: www.granutech.com

Zapraszamy do współpracy.

Przedstawicielstwo w Polsce
S&S Industrial Marketing
ul. Wilczycka 35/3, 51-361 Wrocław
Tel: +48 71 710 4625
Mob. +48 601 086 039
Fax: +48 71 398 8138
E-mail: info@metalurgia-technologie.eu