S&S Industrial Marketing

Agir Technologies

Agir Technologies
BP 53
21 220 Gevrey-Chambertin France
Tel: +33 3 80 51 81 31
Fax: +33 3 80 51 81 36
Web: www.agir-technologies.com

Początki firmy Agir Technologies sięgają lat 1865 – 1870, kiedy Pierre Ferret założyciel firmy wykonał pierwszą matrycę diamentową w Trevoux (Francja). Zdobywane doświadczenia oraz filozofia badań i postępu były przekazywane kolejnym pokoleniom rodziny, prowadząc do rozwoju firmy.

Dzisiejszy sukces firmy to rezultat ponad 130 lat działalności na rynku, nieustannych badań, umiejętności łączenia tradycji z nowoczesnością, umiejętności adaptacji doświadczeń ze skali rzemiosła w aplikacjach przemysłowych, otwartość na współpracę z klientami. Od czasu założenia, firma zajmowała się wyłącznie produkcją narzędzi stosowanych do szlifowania diamentów, następnie produkcją i doskonaleniem narzędzi do formowania metali, a także urządzeń do produkcji i konserwacji oprzyrządowania. Dzisiejszy zakres oferty obejmuje narzędzia i maszyny stosowane w obróbce plastycznej większości materiałów i we wszystkich aplikacjach przemysłu: kablowego, maszynowego, samochodowego, precyzyjnego, lotniczego, kosmicznego, metalurgicznego, kolejowego, rowerowego, zbrojeniowego, przetwórstwa spożywczego, i innych…

Narzędzia oferowane przez Agir Technologies są najwyższej jakości pod względem materiałowym i precyzji wykonania, co powoduje wydłużenie okresu żywotności naszych narzędzi w porównaniu do konkurencji.

W roku 1995 w poczet grupy Agir Technologies, została przyjęta firma GMA wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji pasów do transporterów taśmowych, wykonanych ze stali nierdzewnej. Transportery wykonane dokładnie według specyfikacji i zgodnie z potrzebami klientów mają zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu: przetwórstwa spożywczego, mechanicznym, samochodowym, lotniczym, odlewniczym, i innych…

Firma dostarcza swoje produkty do odbiorców na 5 kontynentach i jest obecna w większości krajów na świecie. Do obejrzenia pełnej oferty produktów zapraszamy na stronę internetową:

www.agir-technologies.com.

Zapraszamy do współpracy.

Przedstawicielstwo w Polsce
S&S Industrial Marketing
ul. Wilczycka 35/3, 51-361 Wrocław
Tel: +48 71 710 4625
Mob. +48 601 086 039
Fax: +48 71 398 8138
E-mail: info@metalurgia-technologie.eu